Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Egzamin gimnazjalny 2010: Test matematyczno-przyrodniczy: Odpowiedzi, pytania, arkusze

Utworzony przez ~andzia~, 28 kwietnia 2010 r. o 11:35
były 2 wersje testu i może dlatego nie zgadzaja się te obrazki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Edaa napisał:
A ja mam pytanie.. to z tymi liśćmi to nie powinien byc rysunek 1 a nie 2? przeciez tam pisze ze ma parzysta liczbe listkow a tylko w 1 tak bylo
w pierwszym rysunku listków było 5, czyi nieparzyście xD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
powinno być 16 pierwiastków z 3 bo masz 4 takie same ściany a nie jedną
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
powinien być liść z parzystą liczbą liść i jednym takim czymś podłużnym ; )
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LUDZIE ! wzór na pole czworościanu foremnego to : a podniesione do kwadratu razy pierwiastek z 3 !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
LUDZIE ! wzór na pole czworościanu foremnego to : a podniesione do kwadratu razy pierwiastek z 3 !!!
spoko.. tyle że czorościan foremny ma 4 takie same trójkąty ; ] a jak ktoś nie wierzy to proszę! :
Ostatnio edytowany 28 kwietnia 2010 r. o 14:12
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
.
Ostatnio edytowany 28 kwietnia 2010 r. o 14:12
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja tu w rysunku 1 mam 10 liscio a nie 5.. nie wiem czy my sie o innych rysunkach rozmawiamy czu co do chuja.. sie modle zeby te odp byly zle..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aśśskuu napisał:
Hmm , co Wy tak wszyscy narzekacie? Ludzie, optymizmu troche Moze trzeba było się wcześniej nauczyć.. hehe śmieszą mnie wypowiedzi ludzi, którzy nigdy celowo nic nie robią na lekcjach a później mówią ze czegoś takiego nie było;) Tak, tak, ja wzorową uczennica nie jestem, z matmy mam ledwo 3, czy dla mnie test był trudny? Nie sądze. Był taki jak co roku, łaczą kilka tematów w jedno zadanie i my musimy to zrobić , ale próbowałam Po prostu uśmiechnełam się i zaczełam coś robić I prosze nie piszcie, ze test był "poje***y" bo bardzo mnie to śmieszy;P
A ja Ci powiem szczerze, że może masz takie podejście, bo po prostu Cie nie interesuje twój wynik, ale każdy ma prawo powiedzieć co o tym myśli, i żadna wypowiedź nie jest śmieszna Ja mam same szóstki ze ścisłych.. Wiele osiągnięć w konkursach... Więc moje oceny nie są naciągane.. a mimo to uważam, że test był chyba 20 razy trudniejszy od tych z poprzednich lat, a szczególnie odp róbnego..na próbnym straciłam tylko jeden punkt.. Co roku testy zazwyczaj rzeczywiscie były z wiedzy ze szkoły i były podobne...a w tym roku nie było praktycznie NIC czego można było się nauczyć w gimnazjum... a część zadań była z materiałów dodatkowych, których uczyłam się na konkursy... Jednoczę się w bólu z tymi, którym źle poszło!!! Liczę na 30 w najlepszym wypadku ;D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kurcze.. zobaczcie sobie w googlach.. będziecie wiedzieć wszystko najpierw sprwadźcie że wasze wiadomości są prawdziwe a potme się kłóćcie;p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
b ył cholernie trudny jestem załamana raczej nie dostane sie do tej szkoły co chciałam szok
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A ja Ci powiem szczerze, że może masz takie podejście, bo po prostu Cie nie interesuje twój wynik, ale każdy ma prawo powiedzieć co o tym myśli, i żadna wypowiedź nie jest śmieszna Ja mam same szóstki ze ścisłych.. Wiele osiągnięć w konkursach... Więc moje oceny nie są naciągane.. a mimo to uważam, że test był chyba 20 razy trudniejszy od tych z poprzednich lat, a szczególnie odp róbnego..na próbnym straciłam tylko jeden punkt.. Co roku testy zazwyczaj rzeczywiscie były z wiedzy ze szkoły i były podobne...a w tym roku nie było praktycznie NIC czego można było się nauczyć w gimnazjum... a część zadań była z materiałów dodatkowych, których uczyłam się na konkursy... Jednoczę się w bólu z tymi, którym źle poszło!!! Liczę na 30 w najlepszym wypadku ;D
ja też tak uważam.. tez jestem dobra ze ścisłych.. mam 5 z matmy. chemie mam w małym paluszku (chodzi o tematy które aktualnie przerabiamy) ale jeśli chodzi o ten egzamin.. był troszke trudny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
23 punkty hahahha i tak niexle, spodziewałam się max. 15
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spokojnie! Tamto roczna matura z geografii też była straszna na pierwszy rzut oka. Jak się wychodziło to wszyscy byli załamani. Ale okazała się dobra. POWODZENIA I GŁOWY DO GÓRY!!!!!!!!!!!!! Co ma być to będzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masakra, totalna masakra
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
straszny byl Oo.;/!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masakryczny test! :| Mam mniej więcej 23 punkty srał pies xD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WTF?? Co to w ogole mialo byc hm?? Kurde miesiac przed egzaminem powtarzalam najwazniejsze rzeczy, wzory na fiz, na matme a ci kur** o jakich biedroneczkach, izotopach (nie wiem nawet co to ;O) i innych rzeczach z kosmosu. Wiem ze nie jestem moze najlepszym uczniem, jade na 3 i 4 ale taki test powienien byc rozwiazywalny dla kazdego a nie dla jakis mozgow Z humana bd miec okolo 45 a z tego po tym co podliczylam 25 :\ Porazka po prostu, nie wiem do jakiej szkoly mam isc. Kto w ogole te pytania wymyslał? W poprzednich testach byly jakies wskazowki, podane wzory, albo po prostu dalo sie latwo domyslic odpowiedzi a tu taki syf dowalili ze wszytskie pytania strzelalam a otwarte to porazka zrobilam moze 3 niecale. A wy ile macie punktow?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Katastrofa egzamin byl przeje....ny jak bedzie 10pkt to bedziesz cool:(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ii tam dla mnie latwy... stracilam tylko 2 czyli mam jakies 48 chyba ze mi obetna za jakies jednostki co kochaja robic;/ za to z polaka poszedl mi tragicznie ( na samych zamknietych stracilam 4 a na probnym mialam 47
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 10 z 12

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...